10 סיבות למה כדאי לעבוד עם סוכנות ניהול

Share on facebook
שתף בפייסבוק
Share on twitter
שיתוף בטוויטר
Share on linkedin
שיתוף בלינקדאין
Share on pinterest
שיתוף בפינטרסט

בשנים האחרונות הרעיון של חלוקת חללים ומתחמי אירוח דרך אתרים כמו Airbnb|Booking|Expedia פרץ, במיוחד בערים הגדולות בעולם. בשוק כה צומח במהירות, בעלי נכסים רבים מעריכים את המאמץ הנדרש כנגד התשואות הפוטנציאליות של ניצול הגל הזה.

למרות שזה יכול להיראות כמו מאמץ רב ואפילו סיכון, בעלי רבים מדווחים על רווחים משמעותיים על רקע שכירות לטווח הקצר בהשוואה לטווח הארוך. עם זאת, יש טריק לשלוט בשוק לטווח הקצר מבלי להרים אצבע – השתמש בסוכנות ניהול של Proper.

המשך לקרוא כדי לגלות את עשר הסיבות המובילות מדוע בעלי נכסים רבים מתמיד שוקלים אפשרות זו לעסקי ההשכרה שלהם.

1. כסף, כסף, כסף
בערים מסוימות, למשל, לונדון ואדינבורו, ההבדל בין מה שתוכלו להרוויח בטווח הארוך מאפשר לשוק לטווח הקצר יכול להיות אסטרונומי. אבל אם אין לך זמן או אנרגיה להפוך למארח, אלה הרווחים הבלתי מנוצלים שלעולם לא תקבל.
לעומת זאת, מרבית חברות הניהול גובות תשלום זעום בלבד בהשוואה לסוכני נדל"ן מסורתיים. זה אומר שהעלויות שלך יורדות בזמן שהרווחים שלך עולים – זה מצב של win-win.

2. מיקור חוץ עושה דברים יותר קלים
אנו שומעים בדרך כלל – "אני לא נמצא, אני לא יכול לנהל את הנכס שלי" – אבל זה לא אמור להיות התירוץ שלך.
אתה גם לא שם כדי לנהל הזמנות כלשהן. אך סוכנות Proper יכולה לעזור לכם בכך!

3. השקיעו זמן רב יותר בדברים שאתם נהנים מהם
לרוב, העיקר הוא הזמן הכרוך באירוח הלקוחות.
הבדיקה והתגובה המתמדת בפני האורחים יכולים להפוך למשרה שנייה – כאשר חלק מהבעלים מוציאים עליה עד 40 שעות בחודש.
עבור אלו המעריכים את זמן המשפחה שלהם, זה הופך להיות קורבן שרובם לא מוכנים להקריב. חברות ניהול קיימות בכדי להשתלט על כל שלב ברישום והזמנות שלכם בעצמם – הדורשות מעט מאוד קלט מהבעלים.
זה אומר שתוכלו להרים את הרגליים ולראות את ההסתייגות מבלי לאבד רגעים משפחתיים יקרים או שתצטרכו לעבוד קשה יותר מכפי שאתם כבר.

4. השאר גמיש
חלק מהבעלים נאבקים לבצע את המעבר לאירוח באתרים כמו Airbnb|Booking|Expedia, מכיוון שהם עשויים שלא להשתמש בנכס כל הזמן, אך הם אינם יכולים לשכור אותו במשרה מלאה מכיוון שהם עדיין משתמשים בו מדי פעם.
השכרה לטווח קצר מאפשרת לכם לאפשר לרכושכם באופן גמיש. השירות ללינה והרווח כסף נוסף בזמן שאתה לא משתמש בו, אך עדיין ממשיך לבוא וללכת כשאתה צריך.

5. שפר את ציון האשראי שלך
אם אתה חושב על בית חדש, הרחבה או שיפוץ או אפילו לקנות השכרת נופש, רווחים נוספים יכולים להגדיל את ההכנסה השנתית שלך באופן משמעותי מה שישפר את הסיכוי שלך לקבל אשראי והלוואות. על ידי שימוש בשירותי ניהול נכסים אתה קוצר את כל היתרונות של הכנסה נוספת, בלי הטרחה של ניקוי ושירות הדירה שלך.

6. שלם את מהר יותר המשכנתא שלך
אם אתה מחפש דרכים לשלם את המשכנתא שלך במהירות רבה יותר, השכרת הנכס הפנוי שלך היא המולה צדדית שבעלים לא יכולים להתעלם ממנה!
מארחים רבים משתמשים בהכנסות הנוספות כדי לפרוע חובות, הלוואות ואף להחזיר את המשכנתא שלהם.
עם זאת, אם אין לך זמן או משאבים לנהל אותו בעצמך, שימוש בחברת ניהול יכול להיות המפתח לספק לך זרם הכנסה נוסף שיאפשר לך לבצע את התשלומים בצורה מהירה יותר.

7. שמור את הבית שלך מאובטח
בעוד בעלי רבים משתמשים בסוכנויות כדי להרוויח קצת מזומנים נוספים, אחרים משתמשים בהם מתוך דאגה לביטחון הנכס שלהם.
אם אתה מסתלק לתקופה ממושכת, זה יכול לדאוג להשאיר את הבית שלך ללא השגחה. אך בנוסף לתועלת של הכנסה של כמה דולרים נוספים, המבקרים ואנשי השירות העקביים יתכוונו כי הנכס שלך לעולם לא יישאר תחת איום של פורצים המחפשים מקום מגורים ריק למיקוד.

8. מצא את המסעות שלך
כולם אוהבים חופשה! אבל מתן טיול חלומי יכול להיות קשה כשיש חשבונות לשלם בבית.
סוכנויות לניהול נכסים עובדות עם בעלים שנוסעים למשך שנה, לאנשים שחוסכים לשבתון שלהם. אז לא משנה מה התוכנית שלך, אתה חייב למצוא סוכנות שיכולה לעזור. לא רק שתרוויחו כשאתם בחוץ, אלא גם בהתחשב בכך שהכסף יגיע ישירות לחשבון הבנק שלכם – יהיה לכם כספים לבזבז במהלך הטיול שלכם!

9. תועלת ממגוון מחירי מקצוע
השימוש בסוכנות מקצועית פירושו שאתה מקבל רוחב מלא של השירותים שלהם – כולל מיטוב מחירים\מבצעים בהתאם לעונתיות.
דבר אשר מתבטא בהגדלת הכנסה – שיפור אחוזי התפוסה של מחתם האירוח.

10. קבלת עזרה בשיווק מקצועי
כשאתה משתמש בשירותי ניהול נכסים אתה יכול לוודא שאתה מקבל את האסטרטגיות השיווקיות הטובות ביותר עבור הנכס שלך.
חלק גדול מהעבודה השיווקית הזו מצולמת תמונות מקצועיות והתיאור כתוב. החלק האחר הוא התקשורת המתמשכת עם אורחים בעבר, בהווה ובעתיד.
כדי להישאר תחרותי, עליכם להיות מאוד מגיבים ולהשיב לאורחים במהירות בכדי להבטיח את ההזמנה. חברות ניהול Airbnb יכולות לספק לך את העזרה הדרושה לך בכדי לוודא שאתה במקום הטוב ביותר כדי למקסם את הכנסותיך.

Share on facebook
שתף בפייסבוק
Share on twitter
שיתוף בטוויטר
Share on linkedin
שיתוף בלינקדאין
Share on pinterest
שיתוף בפינטרסט

עוד בנושא

© All rights reserved